Halka Arz

Halka Arz

BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2020 yılında Halka Arz olmayı hedeflemektedir. Halka arz işlemleri InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

2018 yılında kayıtlı sermaye sistemine geçmiş olan ve halka arz çalışmalarını yürüten şirketimizin, Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) ve Borsa İstanbul'a (BİST) gerekli yasal başvuruları gerçekleştirilmiştir.

Bu bağlamda hazırlanmış olan ve henüz başvuru aşamasındaki "İzahname'ye (özet, İhraççı Bilgi Dokümanı, Sermaye Piyasası Aracı Notu)", "Fiyat Tespit Raporu" ve ''Sermaye Artırımı Gerekçesiyle Sermaye Artırımından Elde Edilecek Fon Kullanım Yeri Yönetim Kurulu Kararı'' için aşağıdaki linklere tıklayınız.

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından henüz onaylanmamış olan İzahname’nin, onay sonrası kesinleşen versiyonu ayrıca ilan edilecektir.

Şirketimiz bu halka arzla beraber edinilen fonla kapasitesini arttıracak, yalnızca Türkiye'nin değil Yakındoğu ve Güney Avrupa'nın en güçlü demir-çelik sanayi firmalarından biri olacaktır.

İzahname - Özet...

İzahname - İhracatçı Bilgi Dökümanı...

İzahname - Sermaye Piyasası Aracı Notu ...

Fiyat Tespit Raporu...

Sermaye Artirimi Gerekcesiyle Sermaye Artirimindan Elde Edilecek Fon Kullanim Yeri Yonetim Kurulu Karari...

Hızlı Çözümler için Bize Ulaşın